X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

AKTUALNOŚCI

Rak kolczystokomórkowy - RAK UV

„Rak UV” to ogólnopolska kampania edukacyjna poświęcona niebarwnikowemu nowotworowi złośliwemu skóry,  rakowi kolczystokomórkowemu skóry. Celem kampanii jest m.in. edukacja i budowa świadomości społecznej na temat raka kolczystokomórkowego skóry.

czytaj całość >>

Zdrowiej online - warsztaty radzenia sobie ze stresem

Od 5.05 rozpoczynamy NOWY CYKL warsztatów Zdrowiej Online, które w dotyczą różnych aspektów radzenia sobie ze stresem. Chcesz pomóc sobie lub bliskiej Ci osobie? Zapisz się!

czytaj całość >>

PARS apeluje do chorych na osteoporozę

PARS apeluje do chorych na osteoporozę: Nie przerywajcie leczenia w obliczu koronawirusa! Podejmujemy działania edukacyjne, które pozwolą na kontynuowanie leczenia Pacjentów z osteoporozą.   

czytaj całość >>

Leczeni Pacjentów ze zmianami barwnikowymi

Z myślą o osobach chorych na nowotwory skóry, w tym czerniaki, Akademia Czerniaka Znamię, PTChO - Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej oraz Sekcja Dermatologii Onkologicznej stworzyły materiał edukacyjny dotyczący zasad wczesnej diagnostyki i leczenia pacjentów ze zmianami barwnikowymi.

czytaj całość >>

KALENDARZ WYDARZEŃ

FILMY

POMAGAJĄ NAM