X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

1

IX

2015

3 października 2015 roku rusza 4 edycja kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM

3 października br.  rusza czwarta edycja kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM! To świetna okazja do pozbycia się starych biustonoszy, których nie używasz. Wrzuć je do kosza w sklepach z bielizną Panache na terenie całej Polski, a Panache zajmie się re-(CYC)lingiem, by dochód z ich przetworzenia móc przekazać Stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny na działania związane z walką z rakiem piersi. 

3 października w godz. 10-16 w Centrum Onkologii w Warszawie, (ul. Roentgena 5, budynek Centrum Profilaktyki Nowotworów) odbędzie się oficjalne otwarcie kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM zorganizowanej przez bieliźnianą markę Panache. Przyjdź i poznaj zasady dbania o zdrowie piersi – skorzystaj z darmowych badań mammograficznych lub USG piersi wg wskazań lekarza (w związku z ograniczona ilością miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację na konsultację lekarską. Informacja i wstępna rezerwacja pod nr tel. 22 546 31 12 na hasło DOTYKAM=WYGRYWAM) oraz wielu innych atrakcji.

Dodatkowo przez cały październik w sklepach biorących udział w kampanii (adresy na www.dotykamwygrywam.pl oraz na www.panache.pl w zakładce Wydarzenia) za każdy oddany stanik otrzymasz KUPON O WARTOŚCI 20zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza Panache. Zapraszamy!

Więcej na tamat kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM w zakładce: https://ruchspoleczny.org.pl/kampanie/dotykam___wygrywam-35.html