X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

8

X

2015

4 edycja kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM

Według przeprowadzonych badań* blisko połowa polskich kobiet jest właścicielką ponad 6 biustonoszy, a dwie trzecie Polek przyznało się do posiadania takich, których nie nosiły od co najmniej roku! Ponad połowa naszych rodaczek deklaruje, że wykonuje samobadanie piersi, lecz zaledwie 20% z nich robi to regularnie, raz w miesiącu. Ponadto ponad połowa badanych od co najmniej roku nie konsultowała rozmiaru biustonosza z profesjonalną brafitterką. Najwyższy czas więc kompleksowo zadbać o zdrowie piersi i wyczyścić szuflady z zalegających w nich, źle dopasowanych biustonoszy!

3 października br. bieliźniana marka Panache, specjalizująca się w produkcji biustonoszy i strojów kąpielowych do miseczki K, ruszyła z czwartą edycją kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM! Tym samym daje Ci świetną okazję do pozbycia się starych biustonoszy i wsparcia działań związanych z walką z rakiem piersi.

Organizatorzy kampanii postawili na siłę re-(CYC)lingu!

3 października w Centrum Onkologii w Warszawie odbyła się oficjalna inauguracja kampanii.

   

Dla gości przygotowano wiele atrakcji, z których można było tego dnia korzystać: darmowe badanie mammograficzne i USG piersi, diagnozy brafittingowe z marką Panache połączone z możliwością oddania starego biustonosza do re-(CYC)lingu i otrzymania kuponu rabatowego o wartości 20 zł na zakup nowego oraz konsultacje poziomu nawilżenia skóry z firmą SYLVECO czy bezpłatne konsultacje z dietetyczką. Podczas inauguracji odbyła się także premiera krótkiego filmu, w którym znane osoby namawiają Polki do dbania o zdrowie piersi: https://www.youtube.com/watch?v=ol2_qhHTWsY

 

 

Akcję poprały gwiazdy i znane osobistości świata mediów. Wśród nich znalazły się: Aleksandra Mikołajczyk, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Karolina Szostak, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Kisio, Ilona Felicjańska, Anna Popek, Elżbieta Jędrzejewska, Krystyna Kofta, Beata Sadowska, Daria Widawska, Katarzyna Cichopek-Hakiel, Magdalena Waligórska, Ewa Wojciechowska, Anna Iberszer, Agnieszka Wielgosz, Anna Gzyra, Ewa Mielnicka i Martyna Kaczmarek.

7

Nie udało Ci się skorzystać z akcji re-(CYC)lingu podczas eventu? Nic straconego!

Przez cały październik możesz wybrać się do jednego z salonów bieliźnianych biorących udział w kampanii i oferujących marki Panache, (adresy sklepów na www.dotykamwygrywam.pl), gdzie znajdziesz specjalny KOSZ NA BIUSTONOSZ. Wrzuć do niego swoje stare, znoszone, źle dopasowane biustonosze, które mogą zaszkodzić zdrowiu twoich piersi i wesprzyj Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Zebrane staniki zostaną przekazane do recyklingu firmie Leier, która wykorzysta je jako alternatywne źródło energii do tworzenia własnych wyrobów. Całkowity zysk z re-(CYC)lingu zostanie przekazany na cele statutowe Stowarzyszenia.

Każdy, kto weźmie udział w kampanii i zostawi w koszu swój zużyty biustonosz, otrzyma bon rabatowy o wartości 20 zł. na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache. Dodatkowo w sklepach z bielizną Panache klientki mogą skorzystać z wiedzy przeszkolonych przez specjalistów z Centrum Onkologii  brafitterek na temat profilaktyki raka piersi oraz zaopatrzyć się w wykonane przez Panache na cele kampanii zawieszki pod prysznic zawierające instruktaż samobadania piersi. Zawieszki będą także dołączane do żeli pod prysznic Biolaven – polskiej marki kosmetyków naturalnych, których producent (firma SYLVECO) zadeklarował przekazanie złotówki ze sprzedaży każdego żelu na rzecz Stowarzyszenia.

- Kampania DOTYKAM=WYGRYWAM wspiera walkę z rakiem piersi, promując edukację w zakresie samobadania jak i noszenie właściwego rozmiaru biustonosza, dobranego pod względem rozmiaru i kroju do naszych indywidualnych kształtów – mówi Izabela Sakutova, pomysłodawca kampanii i przedstawiciel Panache. - Działając w przemyśle bieliźnianym za nasz obowiązek uważamy popularyzowanie w świadomości kobiet konieczności dbania o zdrowie piersi, a dzięki idei re-(CYC)lingu każda z nas może pozbyć się zalegających w szufladach staników i wesprzeć działania Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi – dodaje Izabela.

- DOTYKAM=WYGRYWAM to ważna edukacyjna kampania. Kampania, która mówi nie tylko o pięknie kobiecych piersi, ale przede wszystkim o ich zdrowiu. Piękne piersi to piersi zdrowe, systematycznie badane profilaktycznie, zawsze ubrane w odpowiedni stanik dobrany przez specjalnie szkolone brafitterki – mówi Elżbieta Kozik, Prezes Ruchu Społecznego Polskie Amazonki.

Partnerzy kampanii: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Leier, Biolaven, Clear Channel Poland – firma zajmująca się reklamą outdoorową.

Partnerzy medialni: radio Zet Chilli, magazyn Women’s Health oraz magazyn Dbam o zdrowie.    

Więcej informacji o akcji oraz adresy sklepów z bielizną marek Panache, które biorą udział w kampanii już wkrótce na stronie www.dotykamwygrywam.pl, www.panache.pl