X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

5

IV

2017

All.Can

All.Can to międzynarodowa inicjatywa powstała w 2016 roku, której celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej oraz decydentów politycznych na konieczność poprawy efektywności i stabilności opieki onkologicznej oraz sytuacji pacjentów poprzez efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów finansowych.
 

Nadrzędne cele projektu:

Zidentyfikowanie problemów w opiece onkologicznej w poszczególnych krajach europejskich
Przeanalizowanie wpływu nieefektywnych praktyk na budżet
Zaproponowanie nowych działań w celu efektywniejszej alokacji dostępnych zasobów
Zapewnienie stabilnej i efektywnej opieki zdrowotnej poprzez zaangażowanie decydentów politycznych

Inicjatywa All.Can w Polsce to wspólny wysiłek specjalistów onkologów, ekspertów oraz przedstawicieli pacjentów i przemysłu farmaceutycznego, którego pierwszymi rezultatami są publikacja raportu "All.Can: poprawa efektywności i stabilności opieki onkologicznej. Rekomendacje dla Polski" oraz skierowanie petycji do decydentów politycznych. Kolejne działania skupią się przede wszystkim na promocji rekomendacji poprzez udział w głównych wydarzeniach poświęconych opiece onkologicznej oraz zaangażowaniu decydentów politycznych w dialog na temat koniecznych reform. Inicjatywa All.Can powstaje w Polsce przy wsparciu finansowym firm Bristol-Myers Squibb oraz Amgen, MSD, Novartis, Roche i Pfizer. Prowadzeniem Sekretariatu zajmuje się firma RPP Group (Rohde Public Policy).

 

Więcej dowiesz się na stronie: http://all-can.pl/#inicjatywa