X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

7

VII

2018

Ankieta pacjencka All.Can

 

Poprawa wyników leczenia dla pacjentów, ocena 
efektywności
allcanpl2

Wstęp

 

Pytania dotyczą oceny jakości opieki onkologicznej, aspektów finansowych związanych z chorobą, jak i otrzymanego wsparcia ze strony lekarzy, pielęgniarek, psychologów, rehabilitantów, dietetyków, a także organizacji pacjentów. Wyniki ankiety pozwolą na opracowanie zaleceń mających na celu poprawę sytuacji pacjentów oraz zwiększenie efektywności opieki onkologicznej w Polsce. 
Badania te prowadzimy w ramach All.Can, inicjatywy mającej na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej oraz decydentów politycznych na konieczność poprawy efektywności i stabilności opieki onkologicznej oraz sytuacji pacjentów poprzez efektywne wykorzystanie dostępnych środków finansowych. Efektywniejsze gospodarowanie budżetem pozwoliłoby na alokowanie środków na te obszary, które przyniosłoby możliwie największe korzyści dla pacjentów. 

Ankieta obejmuje 10 krajów w Europie i na świecie. Wypełniając nasz kwestionariusz, przyczynisz się do zebrania przekonujących dowodów, które będą istotne w naszych rozmowach z decydentami, aby poczynić znaczne zmiany w opiece nad pacjentami z chorobami nowotworowymi. Nasze wyniki zostaną również opublikowane i rozpowszechnione podczas głównych konferencji onkologicznych i dotyczących praw pacjenta oraz potencjalnie za pomocą innych kanałów.

 

Świadoma zgoda i wykorzystanie danych

 

Wypełniając ten kwestionariusz, wyrażasz zgodę na wykorzystanie informacji w powyższym celu.Informacje są gromadzone dla All.Can przez Quality Health, doświadczonego dostawcę ankiet. Firma Quality Health będzie podlegać ścisłym zobowiązaniom dotyczącym bezpieczeństwa i poufności Twoich informacji i nie będzie mogła wykorzystać Twoich danych w innych celach. Twoje dane osobowe nie zostaną ujawnione, chyba że będzie to wymagane przez prawo lub gdy zaistnieje nadrzędny interes publiczny. 

Żadne dane osobowe ani indywidualne odpowiedzi nie będą przekazywane członkom All.Can lub firmom finansującym – jedynie dane zbiorcze dotyczące głównych wyników ankiety. 

Działania All.Can nie są w żaden sposób bezpośrednio związane z określonym produktem lub lekiem. Prosimy nie wymieniać konkretnych leków w kwestionariuszu. 

Firma Quality Health jest zarejestrowana zgodnie z Ustawą o ochronie danych z 1998 roku, a niniejsza ankieta jest przeprowadzana zgodnie z wszystkimi odpowiednimi wymaganiami brytyjskiego komisarza ds. informacji i Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO). 

Dziękujemy za udział w ankiecie. Twoje spostrzeżenia pomogą poprawić opiekę dla innych pacjentów chorych na raka oraz ich rodzin dziś i w przyszłości. 

O All.Can

 

All.Can ( www.all-can.org ) to międzynarodowa inicjatywa z udziałem wielu interesariuszy, której celem jest identyfikacja sposobów optymalizacji skuteczności opieki nad pacjentami z chorobami nowotworowymi, koncentrując się na poprawie wyników pacjentów. All.Can zdaje sobie sprawę, że często doświadczenia pacjentów nie są tak dobre, jak powinny być, ponieważ czas i zasoby nie są wykorzystywane wystarczająco skutecznie – i nie koncentrują się na tym, co naprawdę ważne dla pacjentów. Wierzymy, że unikalna perspektywa pacjentów pomoże nam zidentyfikować te problemy. Ich spostrzeżenia mogą następnie pomóc w ukształtowaniu ulepszeń w sposobie świadczenia opieki, teraz i w przyszłości. 

All.Can obejmuje wiodących przedstawicieli na szczeblu europejskim i krajowym organizacji pacjentów, decydentów, pracowników służby zdrowia, badań i przemysłu. (Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
Inicjatywa All.Can w Polsce powstała dzięki wsparciu finansowemu firm Bristol-Myers Squibb (sponsor główny), Amgen, Janssen-Cilag, MSD, Novartis, Pfizer oraz Roche.

O Quality Health

 

Quality Health ( www.quality-health.co.uk ) jest wyspecjalizowaną organizacją badawczą w zakresie zdrowia i opieki społecznej w Wielkiej Brytanii, współpracującą z organizacjami sektora publicznego, prywatnego i charytatywnego, aby zrozumieć i poprawić doświadczenia pacjentów dotyczące opieki i leczenia.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących Twojego obecnego stanu zdrowia lub skutków ubocznych, które mogą wystąpić w związku z leczeniem, porozmawiaj z lekarzem. 

W przypadku pytań związanych z wypełnieniem kwestionariusza, napisz najpierw na adresinfo@quality-health.co.uk. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat ankiety dla pacjentów, wejdź na stronęhttp://patientsurvey.all-can.org.