X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

26

II

2014

Apetyt na życie

Trochę ruchu dla lepszego samopoczucia

Wprowadzamy nowy element do kampanii APETYT NA ŻYCIE i razem z naszym wieloletnim partnerem, marką Amoena, zachęcamy gorąco do spacerów i prostych ćwiczeń!

Będziemy pokazywać proste ćwiczenia tutaj, na Facebooku i podczas specjalnych spotkań z ekspertami i trenerami. Będziemy was namawiać do ćwiczeń samodzielnych i w grupach.

Będziemy podpowiadać, jakie ćwiczenia są odpowiednie dla różnych osób, jakie ubrania sprawią, że poczujecie się wygodnie i co warto jeść w różnych porach roku.

Będziemy organizować wspólne ćwiczenia i spacery, a może nawet uda nam się stworzyć dzielną grupę, która będzie startować w amatorskich biegach i zawodach.

Już niedługo ogłosimy pierwszy termin spaceru połączony z podstawami nauki Nordic Walking. Spacer planujemy na początek wiosny na ścieżce nad Wisłą w Warszawie.

Nordic Walking: sport, który często jest postrzegany jako urozmaicenie zwykłego spaceru, jednak jeśli ktoś już go próbował wie, że to coś więcej! Jest dobry na każdą pogodę i może go uprawiać każdy, niezależnie od wieku. Podczas ćwiczeń Nordic Walking ćwiczymy również górne partie ciała! Jak do każdego wysiłku warto wybrać odpowiedni strój, np. koszulkę Valletta Top marki Amoena.

nordic walking 170x230 VallettaTop 70561 coral ValettaTop 70562 stone
© Amoena Medizin-Orthopädie-Technik GmbH, 83064 Raubling, Germany

Wszystko przed nami! Wierzymy, że będzie to przyjemność dla wszystkich uczestników!

Zapraszamy serdecznie!

   

 pars logo

 Amoena Logo 300px