X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

1

IV

2021

Barwy zdrowia - spacerem po zdrowie

 

Zapraszamy Was do udziału w „Barwach Zdrowia”. „Barwy Zdrowia” to cykl prozdrowotnych spacerów z fotografią. >>To pretekst, aby wyjść z domu, spotkać się z ludźmi, cieszyć życiem i pięknem.
>>To okazja do wspólnej aktywności, indywidualnej twórczości i praktyki uważności.
>>To szansa, aby odzyskać spokój myśli, poprawić odporność, dbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

„Barwy Zdrowia” łączą kilka istotnych dla zdrowia elementów: ruch na powietrzu, zauważanie piękna i doskonałości natury, spotkania z innymi ludźmi, angażujące działanie, głębsza samoświadomość i kontakt z samym sobą. Pokażemy światu życie i piękno!

Startujemy 22 kwietnia o godzinie 12.00. Spotykamy się zawsze w drugi i czwarty czwartek miesiąca o g. 12:00 w Łazienkach Królewskich. Będziemy transmitować na żywo online na Fanpage’u stowarzyszenia. Możesz do nas dołączyć ze swojego miejsca, gdziekolwiek jesteś na ziemi.

Daty: 22 kwietnia, 13 i 27 maja, 10 i 24 czerwca, 8 i 22 lipca, 12 i 26 sierpnia, 9 i 23 września, 7 i 21 października

Miejsce zbiórki: Warszawa, park Łazienki Królewskie, brama – wejście od Ul. Gagarina oraz Fanpage PARS – Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Weź ze sobą: wygodne ubranie i buty, butelkę z piciem, naładowany telefon komórkowy lub aparat fotograficzny, chusteczki higieniczne, ciekawość i dobry humor, czasem parasol.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/222835742966795/


 

Pierwszy spacer za nami! Co się wydarzyło? :) Zobaczcie sami:

https://fb.watch/56gZNHYJRD/

 

Zdjęcia z pierwszego spaceru