X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

1

VIII

2014

Bo każda z nas to Wenus!

 

DZIEŃ WENUS zorganizowany przez Totalizator Sportowy i Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny odbędzie się w Parku Angielskim na terenie Wyścigów Konnych. To niezwykłe wydarzenie charytatywne będzie poświęcone zdrowiu, urodzie i naturze kobiety. Organizatorzy serdecznie zapraszają do Poradni z Apetytem na życie, gdzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych - USG piersi, tarczycy, mammografii oraz morfologii krwi i testu na obecność wirusa HCV. Dodatkowo w poradni odbędą się konsultacje medyczne z lekarzem dermatologiem, wirusologiem, onkologiem, lekarzem medycyny estetycznej, a także nauka palpacyjnego badania piersi. Strefa medyczna działa w godzinach 10:00 – 18:00.

wyscigi

Oprócz strefy zdrowotnej HEALTH będą jeszcze strefy BEAUTY - gdzie firma INGLOT zaoferuje konsultacje wizażysty i wykonanie makijażu, a także strefa FASHION - gdzie pokazana zostanie oferta polskich projektantów i designerów. Planowana jest również strefa gastronomiczna oferująca zdrowe przekąski i napoje.

Główną atrakcją imprezy będzie gonitwa o podkowę WENUS.

Dla nas piękna kobieta, to przede wszystkim zdrowa kobieta! Zapraszam wszystkie Panie do udziału w wydarzeniu i do zadbania o swoje zdrowie. Spotkajmy się w wyjątkowej atmosferze wyścigów konnych i kobiecych inspiracji by mówić o ważnych społecznie sprawach!