X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

17

XI

2021

Cykl webinarów „O ochronie i leczeniu nowotworów skóry. Webinary dla pacjentów i ich bliskich”.

Dzisiaj przychodzimy do Was z dobrą informacją! Rozpoczynamy nowy cykl webinarów:
„O ochronie i leczeniu nowotworów skóry. Webinary dla pacjentów i ich bliskich”.

Naszą pierwszą ekspertką będzie Prof. nadzw. dr hab. n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek - Kierownik Zespołu ds. Raka i Czerniaka Skóry w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowym Instytucie Badawczym, Oddział w Gliwicach.

Spotkanie podzielone jest na dwie części: w pierwszej porozmawiamy o podstawach dotyczących zdrowia skóry, a Pani Profesor będzie do dyspozycji aby odpowiedzieć na Wasze pytania  dotyczące leczenia czerniaka i innych nowotworów skóry. 

Masz jakieś wątpliwości dotyczące Twojego leczenia? Zadaj swoje pytanie już teraz na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania. 

Jak zwykle nie zabraknie także części dotyczącej wsparcia psychologicznego – tym razem skupimy się na pytaniu „Czy można ochronić się przed stresem?” – przyjrzymy się bliżej stresowi i temu jak można sobie z nim radzić w trakcie leczenia onkologicznego.

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3nnHtzH

Dołącz do nas  24 listopada, środa,  godz.18.00-20.00

W programie: 

  • 18:00 - 19:00 - O zdrowiu skóry oraz pytania i odpowiedzi na temat leczenia czerniaka i innych nowotworów skóry. - odpowiada Profesor Grażyna Kamińska-Winciorek. Masz pytanie do Pani Profesor dotyczące Twojej choroby lub leczenia? Wyślij je do nas wcześniej lub zadaj bezpośrednio podczas spotkania.
  • 19:00 - 20:00 - Czy można ochronić się przed stresem? - Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Przyjrzymy się bliżej stresowi i temu jak można sobie z nim radzić w trakcie leczenia onkologicznego.

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3nnHtzH 

Dlaczego warto??

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić - zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny. 

Webinar realizujemy dzięki wsparciu:

Więcej informacji: www.ruchspoleczny.org.pl