X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

21

X

2021

Cykl Zdrowiej II tydzień - Czy potrafisz poradzić sobie z emocjami?

Przed nami kolejne spotkanie w ramach #Zdrowiej, czyli warsztatów radzenia sobie ze stresem dla osób w trakcie leczenia onkologicznego i ich bliskich. 

O co chodzi? Co tydzień przez 8 tygodni rozwijamy umiejętności, które są kluczowe aby lepiej dbać o własne samopoczucie, radzić sobie ze stresem oraz wzmacniać swoją odporność psychiczną. Pamiętaj, że możesz do nas dołączyć w każdej chwili, niezależnie od tego czy uczestniczyłeś/aś w poprzednich spotkaniach. 

Widzimy się w poniedziałek 25 października, w godz. 18.00-19.00. Udział w webinarach jest bezpłatny. Tym razem porozmawiamy o emocjach! 

 

Czy potrafisz sobie radzić z emocjami? 

Wyrażanie emocji jest kluczowe dla utrzymania równowagi psychicznej i nie ma w tym nic wstydliwego czy niewłaściwego. Jak nazywać i wyrażać swoje emocje? Jak radzić sobie z tymi, które są dla Ciebie trudne? Jak odczytywać informacje, które nam przynoszą. Zapraszamy na webinar, gdzie porozmawiamy o tym jak radzić sobie z emocjami związanymi z procesem leczenia.

Link do zapisów: https://bit.ly/3C4xSmj

 

Kolejne webinary:

8.11  Potrafisz opanować  natrętne myśli?

15.11 I z trudnościami można sobie poradzić

22.11 Po co Ci ten stres?

29.11 Porozmawiajmy o komunikacji

6.12 Czy umiesz wspierać i prosić o wsparcie?

13.12 Skąd czerpać energię i otworzyć się na przyjemność?

Zachęcamy do udziału we wszystkich webinarach, krok po kroku budujemy potrzebną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci realnie lepiej radzić sobie ze stresem.

Linki do zapisów na wszystkie webinary w wydarzeniu:  https://bit.ly/3AlYEol

Do zobaczenia!

 

Organizator PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny

www.ruchspoleczny.org.pl

 

Prowadzące:

Elżbieta Majewska - coach kryzysowy

Magda Knefel - nauczycielka redukcji stresu