X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

2

XI

2021

Cykl Zdrowiej III tydzień. Potrafisz opanować natrętne myśli?

Przed nami kolejne spotkanie w ramach #Zdrowiej, czyli warsztatów radzenia sobie ze stresem dla osób w trakcie leczenia onkologicznego i ich bliskich.

O co chodzi? Co tydzień przez 8 tygodni rozwijamy umiejętności, które są kluczowe aby lepiej dbać o własne samopoczucie, radzić sobie ze stresem oraz wzmacniać swoją odporność psychiczną. Pamiętaj, że możesz do nas dołączyć w każdej chwili, niezależnie od tego czy uczestniczyłeś/aś w poprzednich spotkaniach.

Link do zapisów: https://bit.ly/2ZIWFhx

Widzimy się w poniedziałek 8 listopada, w godz. 18.00-19.00. Udział w webinarach jest bezpłatny. Tym razem porozmawiamy  o radzeniu sobie z natrętnymi myślami!

Czy potrafisz opanować natrętne myśli?

Jak radzić sobie z natłokiem myśli, zamartwianiem, znaleźć niewspierające przekonania, które zabierają energię. Jak zmienić swój sposób myślenia na taki który będzie wspierać zdrowienie.

Link do zapisów: https://bit.ly/2ZIWFhx

Kolejne webinary:

  • 22.11 Po co Ci ten stres?
  • 29.11 Porozmawiajmy o komunikacji
  • 6.12 Czy umiesz wspierać i prosić o wsparcie?
  • 13.12 Skąd czerpać energię i otworzyć się na przyjemność?

Zachęcamy do udziału we wszystkich webinarach, krok po kroku budujemy potrzebną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci realnie lepiej radzić sobie ze stresem.

Linki do zapisów na wszystkie webinary w wydarzeniu:  https://bit.ly/3AlYEol

 

Do zobaczenia! 

Organizator: PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny

 

Prowadzące:

Elżbieta Majewska - coach kryzysowy

Magda Knefel - nauczycielka redukcji stresu