X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

25

XI

2021

Cykl Zdrowiej VI tydzień - Porozmawiajmy o komunikacji.

Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu #Zdrowiej, czyli warsztatów radzenia sobie ze stresem dla osób w trakcie leczenia onkologicznego i ich bliskich. Tym razem porozmawiamy o komunikacji.

Udział jest bezpłatny. Link do zapisów: https://bit.ly/3nRrryp

O co chodzi? Co tydzień przez 8 tygodni rozwijamy umiejętności, które są kluczowe aby lepiej dbać o własne samopoczucie, radzić sobie ze stresem oraz wzmacniać swoją odporność psychiczną. Pamiętaj, że możesz do nas dołączyć w każdej chwili, niezależnie od tego czy uczestniczyłeś/aś w poprzednich spotkaniach. Tym razem porozmawiamy o stresie. Jak sobie z nim poradzić?

Widzimy się w poniedziałek 22 listopada, w godz. 18.00-19.00.

Temat: Porozmawiajmy o komunikacji.

Bliscy są ogromnym wsparciem w trakcie leczenia W jaki sposób nauczyć się lepiej komunikować? Jak wyrażać swoje potrzeby i radzić sobie w trudnych sytuacjach? Jak pogłębić relację ze sobą, aby móc lepiej rozumieć innych?

Udział jest bezpłatny. Link do zapisów: https://bit.ly/3nRrryp

 

Kolejne webinary:

6.12 Czy umiesz wspierać i prosić o wsparcie?

13.12 Skąd czerpać energię i otworzyć się na przyjemność?

Zachęcamy do udziału we wszystkich webinarach, krok po kroku budujemy potrzebną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci realnie lepiej radzić sobie ze stresem.

Linki do zapisów na wszystkie webinary w wydarzeniu: https://bit.ly/3AlYEol

Do zobaczenia!