X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

1

X

2018

Dotykam=wygrywam

Spotkanie poprowadziła Izabela Sakutova, a wśród zgromadzonych gości znalazły się Ambasadorki akcji, m.in. Daria Widawska,  Aleksandra Kisio, Ilona Felicjańska, Karolina Szostak, Lidia Popiel, Aleksandra Mikołajczyk. 

Akcja DOTYKAM=WYGRYWAM, która trwa od 1 października, edukuje kobiety w temacie regularnego samobadania piersi oraz zachęca do zmiany wysłużonego stanika na nowy, prawidłowo dopasowany. Oddając stary biustonosz do reCYClingu zrobimy porządek w garderobie ;), a także wesprzemy Amazonki, gdyż partner kampanii, firma 3R Recycling Solutions, za każdą oddaną sztukę zapłaci 1,22zł. Cel to zebranie 1 tony staników i uzyskanie kwoty 25 000zł dla amazonek. Zrób więc generalne porządki w twojej bieliźniarce i wesprzyj tą ważną akcję!

Sklepy biorące udział w akcji, której współorganizatorem jest bieliźniana marka Panache, oferująca szerokie spektrum rozmiarów biustonoszy, dla zachęty do podejmowania przez kobiety prozdrowotnych i ekologicznych działań, każdej klientce oddającej stanik przekażą bon o wartości 20 złna zakup nowego oraz zaoferują ekspercką poradę profesjonalnej brafitterki.

Lista sklepów w Warszawie:

http://www.dotykamwygrywam.pl/sklepy

Na cele kampanii został stworzony oryginalny BRAplanner, czyli kobiecy notatnik zawierający pożyteczne informacje na temat zdrowia biustu, samobadania, brafittingu, jak również garść bieliźniano-stylizacyjnych porad.