X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

17

IX

2019

Dotykam=wygrywam

Wielkimi krokami zbliża się start 8 edycji kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM.

Mimo tego, że oficjalny start projektu przewidziany został na 1 października, to już teraz trwa przedsprzedaż limitowanego projektu koszulki zaprojektowanej przez Lidię Kalitę.

Można ją zamówić na naszej stronie pod adresem: https://bit.ly/KoszulkaDotykamWygrywam

Temat samobadania piersi nie jest tematem nowym, ale wciąż wg badań regularnie wykonuje je zaledwie 2-3% kobiet. Kampania ma na celu dobro kobiet - ich świadomość co do samobadania piersi. 

DOTYKAM=WYGRYWAM możemy wspomóc przez:

1. Oddanie zużytego biustonosza do re(CYC)ligu. W zamian za każdy stanik otrzymamy bon na 20 złotych od Panache na zakup nowego. Środki uzyskane ze sprzedaży zebranych staników w re(CYC)lingu przekazane zostaną na działania stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny i fundacji Wsparcie na Starcie. Lista sklepów zaangażowanych w projekt: www.dotykamwygrywam.pl

 

2. Zakup limitowanej wersji koszulki zaprojektowanej przez Lidię Kalitę https://bit.ly/KoszulkaDotykamWygrywam

 

3. Nabycie olejku do pielęgnacji piersi, który także jest CEGIEŁKĄ https://bit.ly/bit.ly/OlejekDotykamWygrywam

 

Całkowity dochód ze sprzedaży koszulki oraz olejku zostanie przekazany na rzecz Fundacji Wsparcie na Starcie, która w ramach realizacji swoich działań statutowych ma za zadanie stworzyć pierwszą w Polsce aplikację mobilną promującą dbanie o zdowie piersi wśród nastolatek.

Inaugaracja kampanii rozpocznie się w czasie konferencji 27 września o godz.11.00 w Hotelu Belotto w Warszawie.