X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

24

VII

2020

Film instruktażowy aplikowania leku Prolia

Szanowny Pacjencie, niniejszy film edukacyjny dotyczy samodzielnego podania leku Prolia - dla pacjentów chorych na osteoporozę w sytuacji, gdy lekarz prowadzący uznał, że najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne podanie leku przez pacjenta lub jego opiekuna. 

Film zawiera przypomnienie zasad wstrzykiwania dla tych pacjentów, którzy zostali już przeszkoleni przez personel medyczny. Film może również stanowić pomoc w instruktażu dotyczącym zasad wstrzykiwania prowadzonym przez personel medyczny co jest szczególnie istotne w sytuacji utrudnionych kontaktów bezpośrednich i konieczności korzystania z teleporad w związku z zagrożeniem zachorowaniami na COVID-19. Szczegółowe zasady podawania produktu Prolia są zawarte w ulotce.

Film powstał na zlecenie Amgen.

W działaniach edukacyjnych PARS wspierają nas dyrekcja Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji oraz Zespół Ekspertów ds. Osteoporozy, działający przy Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.