X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

8

V

2015

Kampania Motyle pod ochroną w publikacji Pokonać Raka

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z kolejną edycja publikacji “Pokonać Raka”. Projekt ukaże się dziś - 8 maja 2015 r. wraz z dziennikiem Rzeczpospolita z okazji dnia świadomości raka jajnika. Celem projektu jest wywołanie pozytywnego wpływu na świadomość czytelników dotyczącą chorób nowotworowych – samego leczenia, ale jakże równie ważnej profilaktyki. Wydawnictwo poprzez medyczne kampanie chce wpływać na świadomość i kształtowanie zachowań prozdrowotnych, a także wywołanie pozytywnego wpływu na aspekty walki o dostęp do nowoczesnego leczenia.

Na jego łamach znajduje się wywiad z Prof. dr hab. n. med. Pawłem Blecharzem oraz Prof. dr hab. n. med. Janem Lubińskim na temat raka jajnika gdzie zostanie poruszona bardzo ważna kwestia mutacji w genie BRCA1/BRCA2. Niezwykle inspirująca jest również rozmowa z Panią Ewą Juchniewicz, nosicielką zmutowanego genu BRCA1. Warto też zapoznać się z materiałem Prof. dr hab. n. med. Marka Dedecjusza, który przybliży nam na czym polega leczenie hormonami tarczycy. Godnym polecenia jest tez artykuł Dr Andrzeja Marszałka dotyczący badań profilaktycznych w kontekście rozpoznawania raka jelita grubego.

Wsparcia merytorycznego udzieliła też Pani Elżbieta Kozik – Prezes Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny

Publikacja dostępna online:

http://medicalms.pl/wp-content/uploads/2015/05/Pokonac_Raka_maj_2015.pdf