X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

18

VII

2018

Kampania NiePaleWcale

 
Kampania „#NiePalęWcale!” – to projekt skierowany do dziewcząt (16+) i młodych kobiet mający na celu zniechęcenie ich do palenia papierosów. Skierowany jest zarówno do Pań, które już rozpoczęły swoją „przygodę” z papierosem jak i tych, które jeszcze nigdy nie paliły.
Celem kampanii jest jasny przekaz, że palenie papierosów nie jest już modne, szkodzi zdrowiu, powoduje wiele chorób, w tym nowotworowych, co w przypadku kobiet - przyszłych matek przynosi szkody zarówno im jak i ich dzieciom.
Pragniemy również uświadomić grupie docelowej, że choroby związane z paleniem takie jak zawał, udar czy choroba nowotworowa to końcowe konsekwencje nałogu. W międzyczasie palenie ma wpływ na urodę (przedwczesne starzenie się skóry, zmiana kolorytu, trądzik, przebarwienia, pajączki naczyniowe), płodność, gospodarkę hormonalną, wygład zębów i dłoni. O też odrzucenie społeczne ze względu na zachowanie i zapach (smród papierosowy).