X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

15

III

2018

Kampania "Pokonać Raka"

Startuje ogólnopolska kampania „Pokonać Raka".
 
Zapraszamy do zapoznania się z kampanią "Pokonać Raka"wydawnictwa Medical Media Solutions, której jesteśmy Partnerem.Publikacja ukazała się 15 marca wraz z dziennikiem Rzeczpospolita.
 
Publikację otwiera wypowiedź prof. Jacka Fijutha – Prezesa Polskiego Towarzystwa Onkologicznego na temat rozwoju polskiej onkologii. Poruszony został aspekt immunoterpii jako leczenia nowoczesnego, bezpiecznego i przede wszystkim skutecznego.
„Radosny jest fakt, że można przeżyć jeszcze jeden dzień i czegóż chcieć więcej.
 
Obecność i poświęcenie bliskiej ci osoby w czasie twojej choroby, pokazuje jak wiele dla niej znaczysz.
Wówczas słowa, które oświadczaliśmy przy ołtarzu: „że Cię nie opuszczę aż do śmierci ”nabierają prawdziwego znaczenia.” – te poruszające słowa padły z ust naszego specjalnego gościa, Jerzego Stuhra.
 
Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z tym wyjątkowym wywiadem.
 
Tematem przewodnim publikacji jest rak nerki. Dr Jakub Żołnierek przedstawił obecne możliwości leczenia, dostępności oraz finansowania terapii w leczeniu raka nerki. Zachęcamy Was do zapoznania się z inspirującą wypowiedzią pana Mirosława Korlaka, którego historia pokazuje, że przy odpowiednim leczeniu można prowadzić normalny tryb życia i nie trzeba rezygnować z własnych pasji. Jednym z ważniejszych tematów publikacji jest leczenie raka prostaty. Prof. Paweł Wiechno z Centrum Onkologii w Warszawie opowiada o procesie leczenia raka gruczołu krokowego z przerzutami do kości oraz wnikliwie przedstawia szanse, jakie daje pacjentom pełen dostęp do poszczególnych form leczenia.
 
Całość dostępna również jako dodatek w wersji on-line:
 
 
http://dbajozdrowie.info/wp-content/uploads/2018/03/Pokona%C4%87-Raka_marzec-2018.pdf