X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

14

III

2017

KOBIETY MEDYCYNY 2017

KOBIETY MEDYCYNY 2017

czyli wybieramy najbardzej aktywne i skuteczne kobiety w polskiej medycynie i ochronie zdrowia

8 marca – symbolicznie w Dzień Kobiet - rusza IV edycja Plebiscytu KOBIETY MEDYCYNY. Jego ideą jest promowanie kobiet, związanych z medycyną i systemem ochrony zdrowia, których sukcesy w pracy zawodowej, zaangażowanie i entuzjazm w działalności społecznej budzą szacunek i uznanie. Organizatorem plebiscytu jest redakcja serwisu internetowego „Portale Medyczne“ - www.portalemedyczne.pl.

Jest tak wiele wspaniałych kobiet, które działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce, udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych.

Do tytułu KOBIETY MEDYCYNY redakcja „Portali Medycznych“ typuje co roku około 30 kandydatek.        Ich sylwetki prezentowane są na stronie internetowej www.kobietymedycyny.pl oraz na fanpage’ach: www.facebook.com/portalemedyczne oraz www.facebook.com/kobietymedycyny.

Każdy z internautów może oddać maksymalnie 3 głosy - jeden głos na jedną kandydatkę. W tym roku głosowanie rozpocznie się 8 marca i potrwa do 14 kwietnia. W maju odbędzie się  uroczysta Gala, podczas zostną ogłoszone wyniki.

W tym roku wydarzenie objęły patronatem: Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie bez Barier,  Polska Unia Onkologii, „Polskie Amazonki” Ruch Społeczny, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Rada Polek, Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM. Patronat medialny sprawowac będą Wirtualna Polska oraz tygodnik Wprost.


Lista nominowanych w III, ubiegłorocznej edycji plebiscytu KOBIETY MEDYCYNY: