X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

18

II

2016

Międzynarodowy Kongres - Diagnostyka i Leczenie Raka Piersi

W imieniu Senologic International Society (SIS) i Polskiego Towarzystwa do Badań nad Rakiem Piersi serdecznie zapraszamy na XIX Światowy Kongres SIS, który odbędzie się w dniach 5-8 maja 2016r w Warszawie.
W nawiązaniu do poprzednich konferencji, XIX Światowy Kongres SIS skupia się na najnowszych innowacjach i dynamice klinicznej dotyczącej diagnostyki piersi.
Kongres będzie doskonałą okazją do spotkania naukowców, ekspertów i zwolenników promocji i rozwoju medycyny. Nasi goście zostaną zaproszeni na liczne wykłady, spotkania, panele tematyczne, prezentacje plakatowe i warsztaty. Ponadto omówimy kwestie organizacyjne, ze szczególnym naciskiem na kompleksowe podejście do leczenia raka piersi w naszej części Europy. Zostaną także omówione społeczne aspekty diagnostyki raka piersi.
Podczas Kongresu prowadzone będą warsztaty IBUS - SIS/ISS - ESO. Równolegle z naszym wydarzeniem, odbędzie się Konferencja „Diagnostyka i leczenie raka piersi - FALENTY”, która organizowana jest co dwa lata. Liczy ona ok. 500 onkologów z całej Polski. To wydarzenie jest jednym z najważniejszych w kalendarzu Polskiego Towarzystwa do Badań nad Rakiem Piersi. Jesteśmy przekonani, że spotkanie tak wielu specjalistów w jednym miejscu będzie inspiracją do dalszych badań i rozwoju
medycyny i nauk pokrewnych w zakresie chorób piersi.
Wierzymy, że to wydarzenie będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i poznania ciekawych ludzi.


Czekamy na Was w Warszawie.
Tadeusz Pieńkowski