X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

27

II

2015

Nasze stowarzyszenie dołączyło do inicjatywy LIDERZY ZDROWIA. Zapraszamy do współpracy

Przy realizacji programu Liderzy Zdrowia współpracujemy z wieloma organizacjami, które zajmują się na co dzień problemami chorych. Dlatego cieszymy się, że Ruch Społeczny Polskich Amazonek, włączył się do naszej akcji. 

Mamy świadomość istnienia wielu schorzeń, z którymi borykają się pacjenci i których będą dotyczyły postulaty organizacji ich reprezentujących. Dlatego, każdy z postulatów grupujemy do poszczególnych obszarów, dokonując w nich przeglądu aktywności Parlamentarzystów – czy i jak często pochylają się oni nad problemami konkretnej grupy chorych, czy też kierują zapytania do odpowiednich instytucji, które mogą przyczynić się do rozwiązania ich problemów. 

Aby włączyć się do naszej akcji, wystarczy skontaktować się z nami bezpośrednio. Należy napisać jaką grupę pacjentów reprezentuje Państwa organizacja, jakie są jej kluczowe postulaty i problemy danej grupy osób chorych. My wówczas umieścimy dany postulat wśród wyzwań zdrowotnych w danym obszarze terapeutycznym i sprawdzimy, czy w Państwa sprawie Parlamentarzyści zabierają głos. Do kontaktu zapraszamy drogą mailową na adres kontakt@liderzyzdrowia.pl

Zachęcamy także do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.liderzyzdrowia.pl na której znajdziecie Państwo najbardziej aktualne wiadomości o naszym projekcie, informacje o organizacjach, które dołączyły do programu i ich postulatach oraz informację
o tym, którzy spośród Parlamentarzystów są obecnie Liderami Zdrowia.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli będą Państwo odwiedzali i aktywnie uczestniczyli
w dyskusjach na naszym profilu społecznościowym
www.facebook.com/liderzyzdrowia.

Fundacja ,,Wygrajmy Zdrowie”