X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

15

VII

2021

Nowa odsłona strony kampanii: Zaawansowany rak piersi - wiem więcej!

Jest to miejsce stworzone zarówno dla kobiet, u których rozpoznano zaawansowanego raka piersi, jak i ich najbliższych: rodziny, przyjaciół, znajomych. Na stronie można znaleźć materiały dotyczące nie tylko samej choroby, ale także praktyczne informacje na temat takich aspektów codziennego funkcjonowania jak: zdrowie psychiczne, dieta, praca zawodowa czy możliwe wsparcie socjalne.

Jesteś w trakcie diagnozy albo już wiesz, że masz zaawansowanego raka piersi? Choruje bliska Ci kobieta: mama, siostra, córka, przyjaciółka? Chcesz dowiedzieć się więcej? Znajdziesz tutaj wskazówki dotyczące różnych aspektów życia z przerzutowym rakiem piersi.

Wiedza może być Twoim sprzymierzeńcem w chorobie. Im więcej wiesz i rozumiesz, tym łatwiej będzie Ci przejść przez proces diagnozy i leczenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę: https://zaawansowanyrakpiersi.pl/ 

INICJATOREM KAMPANII JEST NOVARTIS POLAND SP. ZO.O