X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

19

X

2017

Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" 2017

Rusza głosowanie na społecznie zaangażowane gwiazdy.

 

Osoby powszechnie znane, zgłoszone w IX edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” pomagają innym zostając wolontariuszami, ambasadorami kampanii społecznych, wspierając organizacje pozarządowe i - co równie ważne - zachęcają innych do pomagania i stają się wzorem do naśladowania. Warto docenić ich starania. Trzy osoby spośród finalistów Plebiscytu otrzymają statuetkę oraz 5 tysięcy złotych dla wybranej przez siebie organizacji pozarządowej. Do 30 listopada na stronie  www.glosowanie.gwiazdydobroczynnosci.pl można zapoznać się z opisami działań i oddawać głosy na społecznie zaangażowane gwiazdy.

Finalistami Plebiscytu w poszczególnych kategoriach są:

SPOŁECZEŃSTWO – Joanna Brodzik, Anna Dereszowska, Krystyna Janda, Natalia Kukulska, Katarzyna Zielińska.

ZDROWIE – Jakub Bednaruk, Bartek Jędrzejak, Joanna Koroniewska, Jacek MEZO Mejer, Ewa Minge.

POMOC CHARYTATYWNA – Ewa Chodakowska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Robert Korzeniowski, Reprezentacja Artystów Polskich w piłce nożnej, Grażyna Wolszczak.

Nominacje w Plebiscycie składały organizacje pozarządowe, firmy, menadżerowie gwiazd. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła wybrała 15 finalistów, z których w drodze głosowania internetowego zostaną wyłonieni Laureaci. Ogłoszenie zwycięzców IX edycji Plebiscytu nastąpi 10 lutego 2018 r. podczas Balu Charytatywnego „Gwiazdy Dobroczynności”. Tego dnia dowiemy się również do kogo trafi Nagroda Specjalna Magazynu SHOW oraz Gwiazda Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Kapituła Plebiscytu przyznała również Honorową Gwiazdę Dobroczynności, o tym kto zostanie jej laureatem poinformujemy na początku stycznia.

Każdego dnia na stronie www.glosowanie.gwiazdydobroczynnosc.pl można oddać trzy głosy, po jednym w każdej kategorii i tym samym przybliżyć wybraną osobę do zdobycia tytułu „Gwiazdy Dobroczynności”.

 „Gwiazdy Dobroczynności” to jedyny w Polsce plebiscyt publiczności i największa kampania medialna wspierająca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób znanych ze świata kultury, mediów, kina, sportu, internetu, które dzięki swojej rozpoznawalności mogą efektywniej pomagać potrzebującym. To również szansa dla organizacji pozarządowych współpracujących z gwiazdami na nagłośnienie ważnych problemów społecznych, promowanie swej działalności, znajdowanie partnerów i funduszy.

Ideą Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” jest popularyzowanie działań społecznych osób publicznie znanych wykorzystujących swój potencjał dla dobra wspólnego. Pokazywanie działalności charytatywnej gwiazd w mierzalny sposób wpływa na postawy społeczne, przyczyniając się do wzrostu zainteresowania wolontariatem i filantropią.

Organizator Plebiscytu: Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Główny Partner Plebiscytu: SHOW –  luksusowy magazyn w dobrym stylu