X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

12

II

2016

Polecamy kubki z rysunkami naszej kochanej Agi Robakowskiej

Polecamy kubki z rysunkami naszej kochanej Agi Robakowskiej. Dziękujemy Agata Robakowska i Firebird za dar serca! Drodzy, kupujcie, bo 3 zł z każdego kubka wesprze nasze działania!

Agata Robakowska mając własne doświadczenia w tym temacie, wspiera aktywnie walkę z rakiem piersi. Tworząc swoją kolekcję "Cycki są fajne" połączyła siły ze stowarzyszeniem PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny i 4 lutego miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu ZABŁYŚNIJ ZDROWIEM z okazji Dnia Walki z Rakiem w Warszawie, w Złotych Tarasach. Sklep internetowy Firebird postanowił wesprzeć walkę z rakiem piersi, tworząc wraz z Agą edycję limitowaną kolekcji „Cycki są fajne” (która w nowej odsłonie pojawi się już na początku marca!).

 

Dodatkowo! By ta walka miała więcej sensu, Firebird od każdego zakupionego kubeczka przekaże 3zł na stowarzyszenie Polskich Amazonek.
Walczcie! Bo jest o co!

Jak zawsze, macie bezpośrednie linki do produktów:
http://www.firebird-sklep.pl/…/Kubek-z-nadrukiem-Love-m…/430
http://www.firebird-sklep.pl/…/Kubek-z-nadrukiem-Hakuna…/429
http://www.firebird-sklep.pl/…/Kubek-z-nadrukiem-Free-T…/428