X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

6

IV

2016

Poszukiwany Partner do projektu

Poszukiwany Partner do projektu pt. Społecznie uzgodniona implementacja zapisów „Strategii Walki z Rakiem”.

Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny poszukuje Partnera do wspólnej realizacji projektu pt. Społecznie uzgodniona implementacja zapisów „Strategii Walki z Rakiem”.

Partnerem w projekcie mogą być jednostki sektora finansów publicznych, organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego oraz samorządy zawodowe.

Przedmiotowy projekt jest w fazie opracowywania wniosku aplikacyjnego w ramach konkursu: NR POWR.05.02.00-IP.05-00-006/16, pn. Rozwój dialogu społecznego w ochronie zdrowia, ogłoszonego przez Ministerstwo Zdrowia.

Celem projektu jest organizacja procesu, zakrojonych na szeroką skalę, konsultacji społecznych związanych ze zdefiniowaniem dysfunkcji systemu opieki nad pacjentem onkologicznym oraz rozwiązaniem aktualnych problemów wdrożenia Strategii Walki z Rakiem w Polsce 2015-2024 - www.walkazrakiem.pl

W przedstawianych propozycjach prosimy o:

  • krótki opis doświadczenia Partnera w realizacji projektów o podobnym charakterze,
  • określenie formy udziału Partnera w projekcie. Możliwą formą Partnerstwa jest wniesienie zasobów ludzkich, organizacyjnych, technicznych lub finansowych, adekwatnych do celów projektu.

Szczegółowych informacji o celach, planowanych działaniach, oczekiwanym wkładzie potencjalnego Partnera w realizację projektu udziela: Elżbieta Majewska, tel. 601 727 901

Propozycję i/lub prośby o kontakt prosimy przesyłać pisemnie na adres: biuro@ruchspoleczny.org.pl,  najpóźniej do 27 kwietnia 2016r.

Warszawa, dnia 6 kwietnia 2016 r.