X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

12

IX

2017

RUSZA KLUB DLA CHORYCH NA RAKA PŁUCA W WARSZAWIE

RUSZA KLUB DLA CHORYCH NA RAKA PŁUCA W WARSZAWIE

Zdiagnozowano u Ciebie lub kogoś bliskiego raka płuca? Potrzebujesz informacji, wsparcia lub chcesz podzielić się swoim doświadczeniem?

Spotykamy się co drugą środę o godz. 12.00 w sali edukacyjnej w Zakładzie Rehabilitacji przy siedzibie Stowarzyszenia Amazonek w Centrum Onkologii w Warszawie (ul. Roentgena 5).

Rak płuc to najczęściej występujący nowotwór złośliwy, który przyczynia się do największej liczby zgonów z powodu nowotworów na świecie. Tylko w Polsce rozpoznawany jest u 22 tys. osób rocznie. Wielu z nich diagnozę nowotworu traktuje niczym wyrok, tymczasem rak płuc to choroba, którą można leczyć. Z myślą o edukacji na temat nowych możliwości medycyny oraz pomocy pacjentom chorym na nowotwory płuc powstała idea tworzenia Grup Wsparcia dla pacjentów.

Spotkania realizowane są w ramach kampanii „Hamuj raka! Daj szansę płucom!”, która powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Walki z Rakiem Płuca, stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny oraz Fundacji Onkologicznej Alivia.

Liderką grupy wsparcia jest Pani Ewa Stefaniak, która chętnie pomoże w każdej kwestii związanej z grupą i nie tylko pod numerem tel. 694 430 110

lub poprzez e-mail: ewa_stefaniak@wp.pl

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego wywiadu z Panią Ewą: https://youtu.be/2CZDB7QFa2s