X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

13

II

2018

Tarczyca - "Otocz ją opieką"

 

Ogólnopolska Kampania Edukacyjna  „Tarczyca – otocz ją opieką” ma na celu  podniesienie poziomu wiedzy na temat chorób tarczycy, ich diagnozowania oraz profilaktyki zarówno w terapiach farmakologicznych jak i najnowszych możliwościach chirurgii endokrynologicznej. Na schorzenia te cierpią głównie kobiety (chorują dziewięciokrotnie częściej niż mężczyźni) i z tego względu nasze działania kierujemy głównie do nich. Większość dowiaduje się o chorobie przypadkiem albo po latach wielu wizyt lekarskich, a w obliczu konieczności zabiegu chirurgicznego często nie wie jak będzie on przebiegał i jakie grożą związane z nim powikłania. 

Celem kampanii jest pokazanie tego, czego pacjent nie może na co dzień zobaczyć – możliwości jakie stwarza nowoczesny sprzęt na bloku operacyjnym, technologii medycznych, które powinny być  dostępne dla każdego z nas! Postęp medycyny umożliwia zarówno pacjentowi, jak i lekarzowi, przejście przez etap zabiegu chirurgicznego w niezwykle precyzyjny i bezpieczny sposób. Odpowiednio wcześnie wykryta i prawidłowo zdiagnozowana, a następnie leczona choroba tarczycy, może w znaczącym stopniu poprawić jakość życia.

W ramach kampanii organizujemy również w całej Polsce specjalne spotkania dla pacjentów oraz lekarzy, podczas których dystrybuujemy materiały edukacyjne. Zapraszamy zatem na nasz oficjalny profil na Facebooku  dedykowany kampanii, gdzie znaleźć można informacje oraz zdjęcia z aktualnych wydarzeń.

  • https://tarczyca.com.pl/
  • Organizator kampanii, Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny (PARS), to platforma szerokiego dialogu i współpracy, której celem jest wywarcie pozytywnego wpływu na standard diagnostyki, leczenia i rehabilitacji wszystkich rodzajów nowotworów. Od wielu lat inicjator wielu kampanii społecznych, profilaktycznych oraz edukacyjnych. Organizator pierwszej kampanii edukacyjnej stworzonej z myślą o osobach zmagających się z rakiem tarczycy.
  • więcej informacji
  • facebook