X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

23

IX

2020

Warsztaty HER 2 plus

 

Wszystko o leczeniu i zdrowieniu.

 

Zachęcamy do posłuchania obydwu części spotkania, które odbyło się 28.09. Pierwsza część spotkania poprowadziły Ela Majewska i Magda Knefel, opowiadając o roli nastawienia w leczeniu i zdrowieniu:

 

 

Druga część należała do uczestników - którzy zadawali pytania. Odpowiadał na nie onkolog dr Łukasz Grzęda:
 


 

Spotkanie było pierwszym z cyklu czterech warsztatów online. Spotykać będziemy się co miesiąc, a każdy warsztat będzie składać się z dwóch części:


- zaproszony ekspert odpowie na Wasze pytania oraz wątpliwości związane z leczeniem
- a my pokażemy, co możesz zrobić dla siebie, aby poczuć się lepiej.


Część spotkania z ekspertem odbędzie się w formule pytań i odpowiedzi. Wysyłajcie do nas swoje pytania, na wszystkie postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania. Będzie także możliwość zadania pytania bezpośrednio poprzez chat.

W trakcie procesu leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić: wzmacniać odporność psychiczną, dbać o własne myśli i emocje oraz obniżać poziom stresu.

Każdego miesiąca podejmiemy inny temat związany z pracą z własnym nastawieniem, radzeniem sobie ze stresem, uzyskiwaniem niezbędnego wsparcia oraz zaopiekowaniem się sobą podczas choroby. Ta część będzie prowadzona w formule warsztatowej w oparciu o konkretne ćwiczenia, które później będziecie mogły wykonywać samodzielnie. To będzie czas, aby zadbać o siebie i skupić się na własnych potrzebach!

 

Prowadzenie:


Magda Knefel, certyfikowana trenerka programu redukcji stresu w oparciu o uważność (mindfulness)
Ela Majewska, coach kryzysowy, trenerka inteligencji emocjonalnej

ZAPISZ SIĘ KLIKAJĄC TEN LINK: https://webinar.getresponse.com/GCCSG/wszystko-o-leczenieu-i-zdrowieniu-spotkanie-pierwsze
UDZIAŁ BEZPŁATNY

W kolejnych miesiącach spotkamy się z chirurgiem, rehabilitantem i psychoonkologiem oraz poznamy wiele praktycznych ćwiczeń wspierających proces zdrowienia – do zobaczenia!

Więcej o kampanii „Wylecz raka piersi HER2+”
www.wyleczrakapiersi.pl

Organizator:
PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny