X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

3

XI

2020

Warsztaty HER 2 plus

Webinar „Wszystko o leczeniu i zdrowieniu”

 
 
 
Spotykamy się już po raz trzeci! Zapraszamy na listopadowy warsztat, który składać się będzie z dwóch części:
  •  zaproszony ekspert odpowie na Wasze pytania oraz wątpliwości
  •  my pokażemy, co możesz zrobić dla siebie, aby poczuć się lepiej

 

Tym razem naszym gościem będzie ceniony przez pacjentki chirurg onkolog prof. Wiesław J. Kruszewski. Ta część spotkania odbędzie się w formie pytań i odpowiedzi. Masz okazję dowiedzieć się więcej o tym co Cię nurtuje w związku z operacją. Każde Twoje pytanie jest ważne, wyślij je do nas już teraz (biuro@ruchspoleczny.org.pl). Na wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania. Będzie także możliwość zadania pytania bezpośrednio poprzez chat.
 
W trakcie procesu leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić: wzmacniać odporność psychiczną, dbać o własne myśli i emocje oraz obniżać poziomu stresu. Dlatego każdego miesiąca podejmujemy inny temat związany z radzeniem sobie ze stresem. Podczas tego spotkania porozmawiamy o związanych z leczeniem emocjach i o trudnych do opanowania myślach oraz co możemy zrobić, aby lepiej sobie z nimi radzić.
Ta część będzie prowadzona w formule warsztatowej w oparciu o konkretne ćwiczenia. To będzie czas, aby zadbać o siebie i skupić się na własnych potrzebach!
 
Prowadzenie:
  • Magda Knefel, certyfikowana trenerka programu redukcji stresu w oparciu o uważność (mindfulness)
  • Ela Majewska, coach kryzysowy, trenerka inteligencji emocjonalnej
 
ZAPISZ SIĘ KLIKAJĄC TEN LINK
https://webinar.getresponse.com/GCCSG/wszystko-o-leczeniu-i-zdrowieniu---spotkanie-3?uid=99ffe858&fbclid=IwAR1nUFK0OXBjglGrOZniykYdyCxqkl6F_CNo__sRUCD7NUDSEcR8khVzSMk
 
UDZIAŁ BEZPŁATNY
W kolejnym miesiącu spotkamy się z psychoonkologiem oraz poznamy wiele praktycznych ćwiczeń wspierających proces zdrowienia – do zobaczenia!
 
Więcej o kampanii „Wylecz Raka Piersi Her2+”
www.wyleczrakapiersi.pl
Organizator
PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny
www.ruchspoleczny.org.pl