X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

11

III

2019

Warsztaty Zdrowiej

Serdecznie zapraszamy Was na warsztaty, które przygotowaliśmy specjalnie dla osób, które są w trakcie leczenia onkologicznego i ich bliskich. Spotykamy się co poniedziałek przez 6 tygodni od 18 marca w godzinach 17.30-19.30.

W trakcie procesu leczenia możemy bardzo dużo dla siebie zrobić - odpowiednim trybem życia, pielęgnowaniem odporności psychicznej, rozwijaniem konstruktywnego, wspierającego sposobu myślenia.


Zapraszamy na cykl 6 spotkań, podczas których będziemy zajmować się tym:
 

I warsztat – BHP Zdrowia. Podstawy dbania o siebie, rola nastawienia i jak może w tym pomóc uważność

II warsztat – Jak radzić sobie z emocjami

III warsztat – Myśli są tylko myślami. Praca z przekonaniami.

IV warsztat – Radzenie sobie z trudnościami i znajdowanie mocy w sobie

V warsztat – Stres i jak go oswoić

VI warsztat – Osobisty plan zdrowieniaUdział w spotkaniach jest bezpłatny. Serdecznie zachęcamy do udziału we wszystkich naszych spotkaniach.
ZAPISY -> biuro@ruchspoleczny.org.pl

Szczegółowe informacje na stronie www.ruchspoleczny.org.pl
Organizator PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny


Jeśli chcesz wesprzeć co robimy, pamiętaj o nas przekazując swój 1% - Polskie Amazonki Ruch Społeczny KRS 0000346788METODY, z których korzystamy:

 

  • Mindfulness czyli metoda rozwijania uważności poprzez medytację od wielu lat praktykowana jest jako uzupełnienie leczenia szpitalnego i w wielu krajach jest refundowana przez system ochrony zdrowia. Badania naukowe pokazują, że praktyka medytacji uważności prowadzi do łagodzenia objawów, zarówno psychicznych i fizycznych związanych z leczeniem raka.

 

  • Coaching kryzysowy jest szczególnie pomocny, gdy emocje są tak silne, że przestajemy sobie z kryzysem radzić (sytuacje takie jak długotrwały stres, utrata poczucia sensu, choroba). Kiedy zwracamy się o pomoc, proces wychodzenia z kryzysu jest łagodniejszy i pozwala nam odkryć w sobie duży potencjał do dalszego rozwoju lub do zmiany albo do akceptacji tego, co nas spotkało.

 

  • Praca z obrazem nad tożsamością to forma działań opartych na wykorzystaniu zdjęć. Poprzez kontakt z fotografią łatwiej jest przekazać emocje i rozmawiać o trudnych sprawach. Zdjęcia mogą towarzyszyć osobom w ich rozwoju i zmianie.


PROWADZĄCE:


Magdalena Knefel
Jestem certyfikowaną nauczycielką programu redukcji stresu w oparciu o techniki uważności (mindfulness). Ukończyłam studium nauczycielskie MBSR Mindfulness Based Stress Reduction realizowane przez Polski Instytut Mindfulness POLIM we współpracy z The Institute for Mindfulness Approaches (IMA) z siedzibą w Niemczech.
Projekt Uważność
www.projektuwaznosc.pl

Elżbieta Majewska
Jestem trenerką jogi śmiechu oraz coachem tradycyjnym i coachem kryzysowym. Skończyłam studium coacha indywidualnego i biznesowego oraz studium coacha grupowego i zespołowego w szkole NOVO, a także Akademię Coachingu Kryzysowego. Znajduję się na ogólnopolskiej liście akredytowanych coachów kryzysowych.
Elżbieta Majewska - coaching, mentoring i warsztaty - otwartość na zmiany
www.majewskacoaching.pl

Dorota Raniszewska
Specjalizuję się w wykorzystaniu fotografii w rozwoju osobistym i grup. Od kilku lat aktywnie rozwijam Techniki Fotografii w coachingu, arteterapii i działaniach społecznych. Jestem autorką dwóch książek: „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i pracy wychowawczej. Zapis podróży własnej” oraz „Kobieta” (wyd. pod pseudonimem literackim Eta Kobi). Jestem Licencjonowanym Konsultantem Motivational Maps, Certyfikowaną Trenerką Points of You.
Do Raniszewska
www.obrazwcoachingu.pl