X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

13

X

2020

Warsztaty Zdrowiej - edycja jesienna

 

Rozkład jazdy :) na edycję jesienną warsztatów Zdrowiej:

 

  •  29.09. - jak dbać o siebie w chorobie? (BHP antystresowe, znaczenie uważności, słuchanie ciała)
  •  6.10. - jak radzić sobie z emocjami? (dlaczego emocje są nam potrzebne? jak sobie radzić z nieprzyjemnymi emocjami?)
  •  13.10. – jak radzić sobie z myślami (jaki wpływ na to jak się czujemy ma nasz sposób myślenia, jak kształtować wspierające przekonania, jak radzić sobie z zamartwianiem i natłokiem myśli)
  •  20.10. - jak pomagać sobie w trudniejszych chwilach (rola nastawienia względem tego co „trudne”, kształtowanie w sobie życzliwości i współczucia, dbanie o siebie w trudnościach)
  •  27.10.- jak radzić sobie ze stresem (radzenie sobie ze stresem jako umiejętność, którą można kształtować i rozwijać, jak oswajać stres, jak minimalizować skutki stresu długotrwałego)
  •  3.11.– komunikacja i relacje z innymi ludźmi (jak porozumiewać się i komunikować, jak wyrażać swoje potrzeby, uważne słuchanie siebie i innych
  •  10.11.- jak wspierać bliskich (czy moje wsparcie rzeczywiście wspiera drugą osobę i co robić aby tak było, podstawowe zasady wspierania, dbanie o własne potrzeby)
  •  17.11. - otwieranie się na przyjemności (uważność, praktykowanie wdzięczności, podnoszenie energii poprzez drobne przyjemności i nagradzanie się)
 
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Aby wziąć udział należy kliknąć w poniższy link i zapisać się przez formularz na poszczeólny tydzień :)
 
Następnie na adres mailowy przyjdą wszystkie informacje techniczne związane z tym jak dalej postępować i wziąć udział w spotkaniu.
 
Jeśli chcesz wesprzeć co robimy, pamiętaj o nas przekazując swój 1% - Polskie Amazonki Ruch Społeczny KRS 0000346788
 
 

Metody, z których korzystamy:


#Mindfulness czyli metoda rozwijania uważności poprzez medytację od wielu lat praktykowana jest jako uzupełnienie leczenia szpitalnego i w wielu krajach jest refundowana przez system ochrony zdrowia. Badania naukowe pokazują, że praktyka medytacji uważności prowadzi do łagodzenia objawów, zarówno psychicznych i fizycznych związanych z leczeniem raka.
#Coaching kryzysowy jest szczególnie pomocny, gdy emocje są tak silne, że przestajemy sobie z kryzysem radzić (sytuacje takie jak długotrwały stres, utrata poczucia sensu, choroba). Kiedy zwracamy się o pomoc, proces wychodzenia z kryzysu jest łagodniejszy i pozwala nam odkryć w sobie duży potencjał do dalszego rozwoju lub do zmiany albo do akceptacji tego, co nas spotkało.
 
 

PROWADZĄCE:

 

 

 Elżbieta Majewska 

Trenerka jogi śmiechu, coach tradycyjny i coach kryzysowy oraz członek zarządu PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny

 
 

Magda Knefel 

Certyfikowana nauczycielka programu redukcji stresu w oparciu o techniki uważności (mindfulness) oraz członek zarządu PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny