X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

6

XII

2021

Webinar dla pacjentek z rakiem jajnika i ich bliskich!

Zapraszamy na webinar dla pacjentek z rakiem jajnika i ich bliskich! Porozmawiamy o tym jak wygląda optymalne leczenie, na co trzeba się przygotować i co warto wiedzieć. Będziesz mogła zadać także swoje pytanie! Jak zwykle nie zabraknie też części dotyczącej wsparcia psychologicznego, tym razem skupimy się m.in. na radzeniu sobie ze stresem!

Naszym gościem będzie wybitna specjalistka dr hab. n. med Anita Chudecka - Głaz, prof. Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, konsultantka wojewódzka w województwie zachodniopomorskim w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Pani Profesor od 2020 roku koordynuje także akcję „Koalicja Dla Życia Osób z mutacją BRCA’”, której celem jest propagowanie wiedzy wśród pacjentek z rakiem jajnika i mutacją BRCA.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3EbRCFv

Dołącz do nas w czwartek, 9 grudnia w godzinach 18.00 – 20.00.

 

W programie:

  • 18.00-19.00 – Co trzeba wiedzieć o leczeniu raka jajnika? Sesja pytań i odpowiedzi – odpowiada Profesor Anita Chudecka-Głaz. Dowiedz się więcej o optymalnym leczeniu raka jajnika. Jeżeli masz pytanie do Pani Profesor dotyczące choroby lub/i leczenia – wyślij je do nas wcześniej lub zadaj bezpośrednio podczas spotkania.
  • 19.00- 20.00 - Jak przygotować się do leczenia i radzić sobie ze stresem? - Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Pamiętajcie też, że swoje pytania możecie wysłać na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytać bezpośrednio podczas spotkania.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3EbRCFv

Dlaczego warto wziąć udział ?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić - zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentów oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny. Webinar powstał w ramach Koalicja Dla Życia.