X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

22

X

2021

Webinar dla pacjentek z rakiem piersi!

Diagnoza raka piersi - co to oznacza i jak przygotować się do przejścia przez chorobę? To dwa tematy najbliższego webinaru dla pacjentek, który organizujemy w ramach kampanii Wylecz raka HER2+ .

Dołącz do nas 28 października, czwartek, godz. 18.00-20.00.

W programie:

  • 18.00-19.00 – Dr hab. med. Elżbieta Senkus-Konefka, onkolog kliniczny – Usłyszałaś diagnozę raka piersi i co teraz? Sesja pytań i odpowiedzi – zadaj swoje pytanie. 

O co pytać lekarza, dlaczego ważne jest aby znać podtyp swojego nowotworu, jakie są dostępne możliwości leczenia, jak przygotować się do wizyty – o tym wszystkim będziemy rozmawiać już w najbliższy czwartek!

  • 19.00- 20.00 Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, nauczycielka redukcji stresu, Polskie Amazonki Ruch Społeczny – Co mogę zacząć robić, żeby psychicznie lepiej przejść przez leczenie, o co zadbać, żeby zapewnić sobie jak najlepsze warunki do zdrowienia? Porozmawiamy także o relacjach i wsparciu.

Wyślij swoje pytanie na adres biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania.

 

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3m5CH9g

Dlaczego warto wziąć udział? W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić - zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny.

Więcej informacji: www.ruchspoleczny.org.pl

Onkocafe Fundacja OmeaLife Wylecz raka HER2+

 

 

Partner: