X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

8

XI

2021

Webinar dla pacjentek z rakiem piersi

 

Wszystko co musisz wiedzieć o operacji w raku piersi oraz wpływ przekonań na proces leczenia to dwa tematy najbliższego webinaru dla pacjentek, który organizujemy w ramach kampanii Wylecz raka HER2+

Udział jest bezpłatny, link do zapisów:

https://bit.ly/3BYbUQS

Dołącz do nas 18 listopada, czwartek, godz. 18.00-20.00 

W programie:

  • 18.00-19.00 – Pytania i wątpliwości na temat operacji w raku piersi - wyjaśnia Profesor Rafał Matkowski, chirurg onkolog, szef Centrum Chorób Piersi - Breast Unit Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu. Jak przygotować się do wizyty u chirurga onkologa? Jak wygląda optymalne leczenie? Jakie korzyści może przynieść leczenie przedoperacyjne? Kiedy rekonstrukcja a kiedy operacja oszczędzająca? Sesja pytań i odpowiedzi – zadaj swoje pytanie

Wyślij swoje pytanie biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania.

  • 19.00-20.00 Elżbieta Majewska i Magda Knefel, Polskie Amazonki Ruch Społeczny – Jak przekonania wpływają na proces leczenia?

Jakie są Twoje przekonania na temat leczenia, choroby, kobiecości – i czy wspierają Cię w procesie zdrowienia? Przyjrzyj się swoim przekonaniom i dowiedz się jak z nimi pracować.

Udział bezpłatny, link do zapisów:

https://bit.ly/3BYbUQS

Dlaczego warto? 

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić - zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny

Więcej informacji: www.ruchspoleczny.org.pl

Onkocafe Fundacja OmeaLife Wylecz raka HER2+

 

Partner: