X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

5

XI

2021

Webinar dla pacjentów hematoonkologicznych i ich bliskich!

Przed nami kolejny webinarami dla pacjentów hematoonkologicznych i ich bliskich! Tym razem naszym gościem będzie wybitny hematolog Prof. dr hab. n. med. Tomasz Wróbel, kierownik Katedry i Kliniki Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Porozmawiamy m.in. o procesach mających miejsce w organizmie podczas leczenia onkologicznego i o tym jak możemy lepiej radzić sobie ze stresem wykorzystując mechanizmy, które naturalnie zachodzą w naszym ciele. 

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3bGUltR 

Dołącz do nas w środę, 17 listopada w godzinach 18.00 – 20.00.

W programie:

  • 18.00-19.00 – Co się dzieje w ciele pacjenta podczas leczenia hemaoonkologicznego? – odpowiada Profesor Tomasz Wróbel. Poznaj lepiej ważne procesy zachodzące w organizmie podczas choroby oraz sesja pytań i odpowiedzi. Masz pytanie do Profesora dotyczące Twojej choroby – wyślij je do nas wcześniej lub zadaj bezpośrednio podczas spotkania.
  • 19.00- 20.00 - Jakie procesy związane ze stresem zachodzą w mózgu i ciele? Jak możesz uczyć się nimi zarządzać? - Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Poznaj mechanizmy zachodzące naturalnie w organizmie i naucz się z nich świadomie korzystać aby lepiej radzić sobie ze stresem  

Pamiętajcie też, że swoje pytania możecie wysłać na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytać bezpośrednio podczas spotkania.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3bGUltR

Dlaczego warto wziąć udział ??

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić - zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentów oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny w ramach wspólnych działań #HematoKoalicja z Fundacja Carita im. Wiesławy Adamiec, Onkocafe, Alivia - Fundacja Onkologiczna oraz we współpracy z Fundacja Pokonaj Chłoniaka.

Więcej informacji na naszej stronie: www.ruchspoleczny.org.pl

Więcej o nowotworach krwi możesz przeczytać pod adresem: https://bit.ly/3nkyNKB