X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

4

II

2021

Webinary Zdrowiej - Jak radzić sobie ze stresem

 

 
Drodzy!
 
Zapraszamy was na 8-tygodniowy cykl webinarów online. Pierwsze spotkanie już 16.02, o godz. 18:00.
Zabierzcie ze sobą swoich bliskich, przekażcie tym, któzy potrzebują wsparcia. Warsztaty powstały z myślą o pacjentach w czasie leczenia onkologicznego. 
W czasie leczenia Pacjenci narażeni są na stres, trudne emocje i natłok myśli. Chcemy wspierać Pacjentów w radzeniu sobie z trudną sytuacją choroby, leczenia.
Chcemy wyposażyć Was w narzędzia, dzięki którym wzmocnicie się i odczujecie zmianę w Waszym nastawieniu. To, co jest ważne - to bycie dla siebie dobrym, to szukanie wsparcia, to wychodzenie z miejsca, w którym jest Wam trudno do miejsca, w którym potraficie zmierzyć się z trudnościami.
Zatem już 16.02 świeży webinar i porcja wsparcia. Zapraszamy!
 

 

 

Tematyka:

  • 16.02. - jak dbać o siebie w chorobie? (BHP antystresowe, znaczenie uważności, słuchanie ciała)
  • 23.02. - jak radzić sobie z emocjami? (dlaczego emocje są nam potrzebne? jak sobie radzić z nieprzyjemnymi emocjami?)
  • 2.03. – jak radzić sobie z myślami (jaki wpływ na to jak się czujemy ma nasz sposób myślenia, jak kształtować wspierające przekonania, jak radzić sobie z zamartwianiem i natłokiem myśli)
  • 09.03. - jak pomagać sobie w trudniejszych chwilach (rola nastawienia względem tego co „trudne”, kształtowanie w sobie życzliwości i współczucia, dbanie o siebie w trudnościach)
  • 16.03.- jak radzić sobie ze stresem (radzenie sobie ze stresem jako umiejętność, którą można kształtować i rozwijać, jak oswajać stres, jak minimalizować skutki stresu długotrwałego)
  • 23.03.– komunikacja i relacje z innymi ludźmi (jak porozumiewać się i komunikować, jak wyrażać swoje potrzeby, uważne słuchanie siebie i innych)
  • 30.03.- jak uzyskać potrzebne wsparcie i jak wspierać bliskich (czy moje wsparcie rzeczywiście wspiera drugą osobę i co robić aby tak było, podstawowe zasady wspierania)
  • 06.04. - jak się wzmacniać (uważność, praktykowanie wdzięczności, podnoszenie energii poprzez drobne przyjemności i nagradzanie się)
 
 
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Aby wziąć udział należy się zarejestrować: