X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

28

I

2014

Zapraszamy na badania profilaktyczne!

Polskie Amazonki Ruch społeczny kontynuują kampanię „Apetyt na życie”. Z tej okazji już 4 lutego Walki z Rakiem ą otwarte gabinety specjalistyczne, w których zrobić można badania profilaktyczne. Gabinety będzie można odwiedzić bezpłatnie od lutego do końca kwietnia w ursynowskiej placówce Onkolmed oraz w Poradni Genetycznej Genomed.

Bezpłatną cytologię będzie można wykonać w laboratorium Alab przy ul. KEN 48 w Warszawie. Dysponujemy pulą 60 bezpłatnych badań, prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem tel.: 22 258 76 77 na hasło „Apetyt na życie”.

W Lecznicy Onkologicznej Onkolmed, która znajduje się przy ulicy Nowoursynowskiej 139L (róg Rosoła i Płaskowickiej) w Warszawie uruchomione zostaną:
 
Gabinet ginekologiczny, w którym będzie można wykonać
- USG piersi w każdy czwartek od godziny 13:50 do 14:50
- USG narządów rodnych w każdy poniedziałek od godziny 16:00 do 17:00
- Gabinet dermatologiczny, oferujący konsultacje pod kątem profilaktyki czerniaka. – terminy wizyt podamy wkrótce.
- Planujemy konsultacje lekarza specjalisty w zakresie Wirusowych Zapaleń Wątroby
 

Prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na wizytę pod numerem telefonu: 22 643 45 03

 

Dodatkowo uruchomiony zostanie gabinet konsultacji genetycznych w Poradni Genetycznej Genomed znajdującej się na ulicy Ponczowej 12 w Warszawie. Otwarty będzie dla chętnych 12 i 26 lutego.

 

Prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na wizytę pod numerem telefonu: 503 510 312