X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

18

III

2016

Zaproszenie do udziału w konferencji „Kobiety kobietom. Życie po leczeniu raka piersi.”

Szanowne Panie,

w imieniu przewodniczącej Komitetu Naukowego dr hab. n med. Marii Litwiniuk  serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w konferencji Kobiety kobietom. Życie po leczeniu raka piersi, która odbędzie się w hotelu Novotel Centrum w Warszawie w dniach 1-2 kwietnia 2016 roku. Podczas drugiego dnia konferencji, czyli 2 kwietnia, poruszonych zostanie wiele istotnych problemów i zagadnień dotyczących komfortu życia Amazonek i to właśnie na ten dzień zapraszamy wszystkie chętne Panie. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się szczegółowy program konferencji  http://www.kobiety.viamedica.pl/3.2016/pl/Program__22.html

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Spotkanie w dniu 2 kwietnia 2016r. jest organizowane wyłącznie dla Pań.