X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

Cykl webinarów dla pacjentów z rakiem płuca i ich bliskich

Serdecznie zapraszamy na nową serię webinarów dla pacjentów z rakiem płuca i ich bliskich. Diagnostyka i leczenie raka płuca bardzo się zmienia, zadaj pytanie i dowiedz się jak powinna wyglądać optymalna ścieżka postępowania w Twoim przypadku!

Zapraszamy do zapoznania się z webinarami!

Na pierwszym spotkaniu rozmawiałyśmy o optymalnym leczeniu, na co trzeba się przygotować i co warto wiedzieć o chorobie. Jak zwykle nie zabraknie części dotyczącej wsparcia psychologicznego, tym razem skupiłyśmy się m.in. na roli jaką pełni nastawienie w procesie leczenia.

Naszym pierwszym gościem była prof. dr hab. n. med. Prof. dr hab. n. med. Joanna Chorostowska-Wynimko, kierowniczka Zakładu Genetyki i Immunologii Klinicznej, pracowniczka naukowa Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, Sekretarz Generalna Europejskiego Towarzystwa Chorób Płuc (ERS), wieloletnia członkini Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. 

 

Podczas spotkania rozmawialiśmy o optymalnym leczeniu, o tym na co trzeba się przygotować i co warto wiedzieć o chorobie. Jak zwykle nie zabraknie części dotyczącej wsparcia psychologicznego, tym razem dowiemy się więcej jak radzić sobie ze stresem!

Naszym gościem był wybitny specjalista prof. dr hab. n. med. Dariusz Kowalski, Kierownik Oddziału Zachowawczego – Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Klinika Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej, specjalista w zakresie Radioterapii Onkologicznej i Onkologii Klinicznej.

 

Naszym gościem był wybitny specjalista prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski, Konsultant Krajowy w dziedzinie Onkologii Klinicznej, Kierownik Kliniki Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

 

Partnerzy: