X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

Rak nerki - nagrania z ekspertami

 

Rak nerki. Zapomniany, rzadki, niewidoczny... Jeśli chorujesz Ty, lub ktoś z Twoich bliskich zachęcamy Cię do odsłuchania webinarów z onkologiem, urologiem i psychoonkologiem. Każde z naszych spotkań to przydatne informacje w oparciu o pytania Pacjentów. Zadbaj o siebie już dziś, i sięgnij po więcej informacji ze sprawdzonego źrodła. Nasi eksperci odpowiadają na nurtujące Was pytania.

 

 


 

Spotkanie z ekspertem, onkologiem, dr Pawłem Wiechno - sesja pytań i odpowiedzi:

 

 

Dr Paweł Wiechno w sesji pytań i odpowiedzi z pacjentami na webinarze online - jakie jest leczenie 1 i 2 linii raka nerkowokomórkowego? Zapraszamy do posłuchania webinaru z dr Wiechno.

 


 

Spotkanie z ekspertem, urologiem, dr Arturem Antoniewiczem - sesja pytań i odpowiedzi:

 

 

Jakie kroki w leczeniu raka nerki podejmują lekarze? Czy transplantologia może być szansą dla pacjentów onkologicznych? Czy chirurgia w leczeniu raka nerki ma znaczenie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziecie w naszej rozmowie z urologiem - dr hab. Arturem Antoniewiczem. Ekspert z codziennym doświadczeniem w pracy z pacjentami zmagającymi się z rakiem nerkowokomórkowym był naszym gościem podczas spotkania online, które odbyło się w ramach cyklu webinariów „Rak nerki – o leczeniu i zdrowieniu”.

 


 

Spotkanie z ekspertem, psychoonkologiem, dr Małgorzatą Grzejszczak - sesja pytań i odpowiedzi:

 

 

Choroba onkologiczna jest najczęściej długotrwałym kryzysem, wiążącym się ze stratami, jest również sytuacją graniczną, w której dotychczasowe sposoby radzenia sobie mogą być niewystarczające. O roli wsparcia w chorobie onkologicznej, co oznacza wsparcie emocjonalne, czym jest, a także w czym może pomóc psychoonkolog, a gdzie możemy zadbac o siebie sami - nasz ekspert odpowiadała na pytania związane ze wsparciem onkologicznym w chorobie.

 


Kliknij na link na poniższy obrazek ''Nerka jest modna'' - aby dowiedzieć się więcej o naszej kampanii: